Nowodruki

Kraków, 15.lipca 2020 roku

Przewodniczący Kół PZF

w Okręgu Małopolskim

 

Szanowni Państwo,

Prezes Zarządu Głównego PZF kol. Henryk Monkos dzisiaj w rozmowie telefonicznej potwierdził wcześniejszą informację na temat trzeciego nowodruku, który ma być rozprowadzany bezpłatnie, na podstawie listy dostarczonej do ZG. Wzór listy do wypełnienia elektronicznego (lub ręcznego, gdy brak możliwości wypełnienia elektronicznego) w załączeniu.

A oto treść pisma z ZG PZF:

Szanowni Panowie Prezesi, 

w załączeniu przesyłamy tabelę do uzupełnienia danych członków PZF, która posłuży do przydziału bezpłatnego nowodruku z planowanym wydaniem w grudniu 2020.

Okręgi otrzymają do przekazania liczbę nowodruków zgodną z liczbą członków, którzy opłacą całoroczne składki (dane z tabeli będą zgodne ze sprawozdaniem z ruchu członków).   

W tabeli wystarczy wskazanie jednego kontaktu danego członka związku (to znaczy: adres korespondencyjny i/lub e-mail i/lub numer telefonu – jest to moje wyjaśnienie S.M.).

Dodatkowo informujemy, że tabela zawiera kolumnę z podpisem odbioru nowodruku do wykorzystania przy wydaniu nowodruków. Po wydaniu nowodruków i uzyskaniu podpisów obowiązkiem Okręgu będzie zwrot tabeli z podpisami do ZG.

Termin przekazania uzupełnionej tabeli w wersji elektronicznej na adres ZG PZF do 15.08.2020 roku.

W związku z tym proszę o PILNE przesłanie danych członków koła w wersji elektronicznej lub ręcznej, do Kolegi Mariana Kazieczki (v-ce prezesa naszego okręgu) na jeden z podanych adresów:

  1. Marian KAZIECZKO, DULOWA ul. Stefana Batorego 5, 32-545 KARNIOWICE, lub e-mail

  2. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Na listach proszę nie umieszczać danych osób, które sobie tego nie życzą. Jednak, w takim przypadku, osoby te NIE OTRZYMAJĄ bezpłatnego nowodruku – będą go zapewne mogły nabyć na zwykłych warunkach.

Podsumowując WARUNKIEM OTRZYMANIA BEZPŁATNEGO NOWODRUKU jest:

  • Przesłanie przez Koło wypełnionej tabeli z danymi członków, którzy sobie tego życzą,

  • Opłacenie składki za cały 2020 rok.

Nieprzesłanie przez Koło wypełnionej tabeli (z danymi członków) pozbawi ich (członków koła) otrzymania bezpłatnego nowodruku.

Pozdrawiam

Stanisław Mitkowski