POZDROWIENIA DLA CZŁONKÓW KLUBU „CRACOVIANA”

Ponieważ nie często zdarza się otrzymywać listy i kartki od Członków naszego Klubu pisane z wyjazdów „służbowych” , z tym większą przyjemnością prezentujemy przesyłkę od naszego Klubowego Kolegi mgr. Jacka Zająca, który uczestniczył w XXX spotkaniu Klubu „Znaki polecenia” w Ośrodku „Mikstat Las” k/ Ostrzeszowa. Na fot. 1 i 2 Koperta z piękną erką, okolicznościowym datownikiem pocztowym, oraz tekstem pisanym na okolicznościowej kartce.

Dziękuję w imieniu wszystkich Członków Klubu „Cracoviana” za pozdrowienia, a przede wszystkim za pamięć o „klubowiczach” i zachęcam Kolegów do naśladowania Jacka

                                                                                          Jerzy Duda

                                                                                         Prezes Klubu